• Dames 1 2016-2017 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Baan, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Baan, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 11:00ST Someren/NWC VR1 - DSE VR1Sportpark De Potacker
    2 dec. 13:00DSE VR1 - SV Venray VR1Sportpark Hoge Neerstraat
    9 dec. 12:00Prinses Irene VR1 - DSE VR1Sportpark De Schellen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.DSE VR1 - Eldenia VR12 - 6
    18 nov.Nooit Gedacht VR1 - DSE VR11 - 0
  • Poulestanden DSE VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eldenia VR1880041824
    2Nooit Gedacht VR18422201914
    3Trekvogels VR18413201213
    4Prinses Irene VR18413221813
    5ST Someren/NWC VR18404171612
    6Maarssen VR18332151512
    7DSE VR18323221411
    8Bavel VR18323151511
    9Rigtersbleek VR182248208
    10SVO Fortuna'54 VR1821513207
    11SV Venray VR1821510197
    12Buitenveldert sc. VR2811611384

    Poulestanden DSE VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SDO VR13210627
    2DSE VR132011056
    3VR 13102343
    4HVCH VR130124121

    Poulestanden DSE VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Woezik VR11100803
    2Bavel VR11100703
    3SteDoCo VR11100703
    4Heerenveense Boys VR11100603
    5Rijnvogels, fc VR11100603
    6Velsen Rkvv VR11100833
    7Wartburgia asv VR11100613
    8SVO Fortuna'54 VR11100503
    9Saestum VR11100503
    10Ter Leede VR11100503
    11FC Eindhoven AV VR21100403
    12FC Eindhoven AV VR11100413
    13RVVH VR11100413
    14Buitenveldert sc. VR11100303
    15Victoria Boys VR11100303
    16SC 't Zand VR11100423
    17DTS '35 Ede VR11100313
    18DSS VR11100203
    19Nieuw Roden VR11100203
    20S.C. Stiens VR11100203
    21Bekkerveld VR11100213
    22SDO VR11001120
    23Maarssen VR11001240
    24Be Quick '28 VR11001130
    25Barendrecht VR11001020
    26Oranje Nassau VR11001020
    27SSS VR11001020
    28ACV VR11001140
    29Witkampers VR11001140
    30Rigtersbleek VR11001030
    31SV Venray VR11001030
    32DSE VR11001040
    33Orion VR11001380
    34Gooi 't sc VR11001160
    35Berkel VR11001050
    36Saestum VR21001050
    37SEP VR11001050
    38Oranje Nassau VR21001060
    39Ter Leede VR21001060
    40CSW VR11001070
    41Eldenia VR21001070
    42Prinses Irene VR11001080
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ameijde, Tessa vanTeamspeler
    Bie, Ashley deTeamspeler
    Buurstee, FrancienTeamspeler
    Delcroix, HebeTeamspeler
    Haperen, Eefje vanTeamspeler
    Kleemans, DesireeTeamspeler
    Klinken, Sarah vanTeamspeler
    Leent, Sabine vanTeamspeler
    Matheeuwissen, MachaTeamspeler
    Schaik, Fleur vanTeamspeler
    Schrauwen, EvaTeamspeler
    Steen, Colinda v/dTeamspeler
    Struys, IlonaTeamspeler
    Vermunt, SharonaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.