• HULDIGINGSWEDSTRIJD

    Op donderdagavond 13 juni is er een huldigingswedstrijd tussen de kampioenen van Etten-Leur. De afgelopen weken was het dubbel feest in Etten-Leur. Unitas'30 naar de 1e klasse en DSE naar de 3e klasse. De besturen van DSE en Unitas'30 hebben de handen ineen geslagen en organiseren een wedstrijd tussen de beide kampioenen.

    Via deze weg nodigen wij leden, supporters, voetballiefhebbers, sportliefhebbers, etc uit Etten-Leur en omgeving uit om allen te komen kijken. de wedstrijd is GRATIS te bezoeken. Aan de poort verkopen wij lootjes voor het goede doel: Jeugdland Etten-Leur. Ook de opbrengsten van de kantine komen ten goede van Jeugdland Etten-Leur die al decennia lang zich inzet voor de Etten-Leurse jeugd.

    Wanneer, Waar en Hoelaat?
    Donderdag 13 juni, bij vv DSE om 20:00 uur

    Tot dan, en vergeet niet een lootje te kopen bij de poort!!!