• DSE Belle Fleur-cup zondag 19 mei a.s.

    Komende zondag vindt als vooractiviteit voor de wedstrijd DSE-NSV de 5e en laatste ronde plaats in de strijd om genoemde cup. Het belooft een spannende finaleronde te worden. Immers de verschillen tussen de nummers 1 en 14 bedraagt slechts 8 punten. Met nog in dit toernooi 5 wedstrijden te gaan waarin dus maximaal 15 punten zijn te verdienen, is dus nog alles mogelijk. Bij het gelijk eindigen van (één van de) eerste 3 plaatsen (gebeurde vorig seizoen) worden er strafschoppen genomen.

    De aanvang van het toernooi is om 11.15 uur, de spelers dienen 11.00 uur aanwezig te zijn waarna de teamindelingen bekend worden gemaakt. Rond 12.45 uur is het toernooi klaar. Aansluitend zijn er voor de spelers de welbekende frietjes, waarna de prijsuitreiking plaatsvindt. Tot slot kunnen de spelers met de teams van beide elftallen bij de aanvang van de wedstrijd DSE-NSV het veld mee oplopen. Dit is voor beide teams een zeer belangrijke wedstrijd. Voor DSE bij winst het kampioenschap en voor het eerst in het bestaan promotie naar de 3e klasse. Voor NSV bij winst het periodekampioenschap. Er wordt dan ook veel publiek verwacht.