• De grote schoonmaak bij vv DSE een groot succes.

    Het was wel even schrikken toen we arriveerden bij DSE op zaterdag 17 augustus. Waarom? De opkomst voor de grote schoonmaak was nog nooit ZO GROOT geweest! Na een heerlijk bakje koffie/thee zijn we dan ook met zijn allen vol goede moed aan de gang gegaan. De kleedkamers hebben een uitgebreide schoonmaakbeurt gehad, de reclameborden zijn terug gehangen, de buitenkant van de kantine en kleedkamers zijn schoongemaakt, het reclamebord blinkt weer als nooit tevoren en de als je in de dug-outs zit kun je weer naar de wedstrijd kijken! Kort samengevat heeft het gehele sportpark een opknapbeurt gehad en kunnen we er weer tegenaan dit seizoen.

    Via deze weg willen we graag alle vrijwilligers (ouders, jeugdleden, leiders, senioren, etc, etc) enorm bedanken voor de goede inzet! POSITIEF !!!

    Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 2 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 3 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 4 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 5 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 6 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 7 Grote schoonmaak - vrijwilligers BEDANKT! 8