• Kampioenschap DSE Zondag 1?
    De wedstrijd voor komende zondag tussen DSE en NSV is een wel heel bijzondere. Immers, voor het eerst in het bestaan kan DSE de 3e klasse bereiken. Met nog 2 wedstrijden te gaan is 1 overwinning voldoende om kampioen te worden, omdat DSE 5 punten voorstaat om nummer 2 Sprundel. Ook voor NSV zijn de belangen erg groot. Bij een overwinning van NSV op DSE zijn zij kampioen van de 3e periode. Omdat NSV in die periode 5 punten voorsprong heeft op Sprundel en Grenswachters, hebben zij in de 2 resterende wedstrijden ook aan 1 overwinning voldoende om periodekampioen te worden. Een gelijkspel tussen DSE en NSV zou zelfs voor beide teams voldoende zijn om kampioen resp. periodekampioen te worden. DSE is daarbij afhankelijk van het resultaat van Sprundel die uit naar degradatiekandidaat HSC’28 moet; Sprundel mag dan niet winnen. NSV is naast het resultaat van Sprundel ook nog afhankelijk van Grenswachters die thuis tegen Achtmaal moet. Beide laatste teams strijden ook om lijfsbehoud. Kortom er staat DSE een zinderende zondag te wachten. Gezien het belang voor ook NSV wordt een grote opkomst verwacht. Komt allen dus DSE steunen.