• Grote schoonmaak bij DSE op zaterdag (ochtend) 17 augustus om 09:00

    Na een mooi en sportief seizoen is het weer zomerstop. Ons prachtige sportpark heeft zijn diensten weer bewezen en heeft zich volledig ingezet zodat we met zijn allen het gehele jaar kunnen voetballen. Om volgend seizoen weer fris en fruitig voor de dag te kunnen komen zal er toch enige vorm van onderhoud en schoonmaak aan te pas moeten komen. Dit gaat uiteraard niet vanzelf en hierbij hebben we dus jullie hulp nodig!

    Hierbij roepen we alle spelende leden, ouders, leiders, en andere betrokkenen op om ons met zijn allen een ochtendje in te zetten en tijdens de grote schoonmaak het sportpark weer stralend te maken voor het nieuwe seizoen. 

    Wanneer? 
    Zaterdag(ochtend) 17 augustus om 09:00 uur. Uiteraard zorgen wij voor de koffie met wat lekkers.

    Laat even weten of je er bij bent en stuur een mailtje naar micheloomen@hotmail.com.