• Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    ma 22-apr. 14:30DSE 1 - Achtmaal 1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    do 25-apr. 19:00DSE JO17-1 - FC Bergen JO17-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 28-apr. 10:00DSE 5 - Boeimeer 8Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 28-apr. 11:00DSE 3 - Vivoo 3Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 28-apr. 14:30DSE 1 - BSC 1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 08:30Sleeuwijk MO13-1 - DSE MO13-1Te spelenSportpark De Roef
    za 04-mei. 08:30DSE JO13-4 - Schijf JO13-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 09:00SC Kruisland JO9-1 - DSE JO9-4GTe spelenSportpark 't Hoogje
    za 04-mei. 09:00Gesta JO7-1 - DSE JO7-2Te spelenSportpark De Leeuwerik
    za 04-mei. 09:00DSE JO8-2 - Roosendaal JO8-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 09:00DSE JO11-2 - Rijen JO11-3Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 09:30Schijf JO11-1G - DSE JO11-1Te spelenSportpark De Zoek
    za 04-mei. 10:00SJO Serooskerke/Veere MO11-1 - DSE MO11-1Te spelenSportpark Noordhout
    za 04-mei. 10:00DSE JO13-2 - Halsteren JO13-6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 10:15DSE JO9-1 - Beek Vooruit JO9-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 10:30JEKA JO13-8 - DSE JO13-3Te spelenSportpark Beukenlaan
    za 04-mei. 11:00BSC JO7-4 - DSE JO7-1Te spelenSportpark Vierhoeven
    za 04-mei. 11:15MOC'17 JO15-5 - DSE JO15-2Te spelenSportpark Rozenoord
    za 04-mei. 11:30Kloetinge JO17-3 - DSE JO17-1Te spelenSportpark Wesselopark
    za 04-mei. 11:30DSE JO14-1 - Dubbeldam JO14-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 11:30DSE JO9-2 - DIA JO9-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 11:30DSE JO11-3 - Madese Boys JO11-5Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 11:45Unitas'30 JO13-2 - DSE JO13-1Te spelenSportpark De Lage Banken
    za 04-mei. 12:00DSE 5 - Madese Boys 6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 13:00DSE MO15-1 - Gilze MO15-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 13:00DSE JO15-1 - METO JO15-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 14:00DSE 3 - SCO 7Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 14:45DSE 2 - Olympia'60 2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 14:45DSE MO17-1 - Virtus MO17-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 04-mei. 15:15Steenbergen JO19-1 - DSE JO19-1Te spelenSportpark Seringenlaan
    zo 05-mei. 10:00DSE VR3 - Steenbergen VR1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 05-mei. 10:00DSE 4 - Baronie 9Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 05-mei. 10:30TVC Breda 5 - DSE 5Te spelenSportpark TVC Breda
    zo 05-mei. 11:00DSE 2 - Zundert 3Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 05-mei. 12:00SC Emma VR1 - DSE VR2Te spelenSportpark Reeweg
    zo 05-mei. 12:30Roosendaal 7 - DSE 3Te spelenSportpark Hulsdonk
    zo 05-mei. 13:00SVO Fortuna'54 VR1 - DSE VR1Te spelenSportpark Mijn Zuid
    di 07-mei. 19:30Halsteren JO15-3 - DSE JO15-1Te spelenSportpark De beek
    di 07-mei. 19:30Boeimeer 6 - DSE 4Te spelenSportpark Heksenwiel
    za 11-mei. 08:30ASWH JO9-1 - DSE JO9-1Te spelenSportpark Schildman
    za 11-mei. 08:30Beek Vooruit JO11-4 - DSE JO11-2Te spelenSportpark De Heikant
    za 11-mei. 08:30Beek Vooruit JO11-5 - DSE JO11-3Te spelenSportpark De Heikant
    za 11-mei. 08:30DSE JO13-3 - WDS'19 JO13-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 08:45Zwaluwe JO9-1G - DSE JO9-2Te spelenSportpark De Kwarrehoek
    za 11-mei. 09:00Roosendaal JO8-7 - DSE JO8-3Te spelenSportpark Hulsdonk
    za 11-mei. 09:00DSE JO11-1 - Unitas'30 JO11-9Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 09:00DSE MO13-1 - VVR MO13-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 09:00DSE JO8-1 - Cluzona JO8-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 09:30Wernhout JO8-1 - DSE JO8-2Te spelenSportpark v.v. Wernhout
    za 11-mei. 10:00VVC'68 JO15-1 - DSE JO15-1Te spelenSportpark De beek
    za 11-mei. 10:15DSE JO11-4 - Moerse Boys JO11-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 10:15DSE JO9-4G - Roosendaal JO9-6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 10:15DSE JO9-3 - Rood-Wit W JO9-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 11:00Noordhoek MO17-1 - DSE MO17-1Te spelenSportpark Noordhoek
    za 11-mei. 11:00DIOZ JO13-1 - DSE JO13-2Te spelenSportpark De Linden
    za 11-mei. 11:30SSW JO14-1 - DSE JO14-1Te spelenSportpark Zeehavenlaan
    za 11-mei. 11:30DSE JO7-1 - Rimboe JO7-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 11:30DSE JO13-1 - Gilze JO13-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 11:30DSE JO15-2 - Unitas'30 JO15-6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 11:30DSE JO7-2 - Gloria UC JO7-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 12:30The Gunners 2 - DSE 2Te spelenSportpark Hooghuys
    za 11-mei. 13:00Groen Wit JO13-2 - DSE JO13-4Te spelenSportpark Haags
    za 11-mei. 13:00DSE JO17-2 - Beek Vooruit JO17-6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 13:15WDS'19 3 - DSE 5Te spelenSportpark Paradijs
    za 11-mei. 13:30Unitas'30 MO15-2 - DSE MO15-1Te spelenSportpark De Lage Banken
    za 11-mei. 14:30DSE JO19-1 - Unitas'30 JO19-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 14:30DSE JO17-1 - RSV JO17-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 11-mei. 15:00NEO'25 5 - DSE 3Te spelenSportpark De Gaard
    zo 12-mei. 10:00Beek Vooruit 9 - DSE 4Te spelenSportpark De Heikant
    zo 12-mei. 10:00DSE 5 - Wernhout 5Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 12-mei. 11:00DSE VR2 - SC 't Zand VR3Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 12-mei. 11:00DSE 3 - Rood-Wit W 4Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 12-mei. 12:00Wernhout 2 - DSE 2Te spelenSportpark v.v. Wernhout
    zo 12-mei. 12:30Victoria'03 VR1 - DSE VR3Te spelenSportpark Albano
    zo 12-mei. 13:00DSE VR1 - Bavel VR1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    zo 12-mei. 14:30Gesta 1 - DSE 1Te spelenSportpark De Leeuwerik
    za 18-mei. 08:30Unitas'30 JO13-10 - DSE JO13-4Te spelenSportpark De Lage Banken
    za 18-mei. 08:45Roosendaal MO11-1 - DSE MO11-1Te spelenSportpark Hulsdonk
    za 18-mei. 09:00Baronie MO13-1 - DSE MO13-1Te spelenSportpark De Blauwe Kei
    za 18-mei. 09:00DSE JO13-3 - Boeimeer JO13-3Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 09:00DSE JO8-2 - VVR JO8-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 09:00DSE JO11-1 - Internos JO11-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 09:30TVC Breda JO11-3G - DSE JO11-2Te spelenSportpark TVC Breda
    za 18-mei. 09:45Groen Wit JO8-2 - DSE JO8-1Te spelenSportpark Haags
    za 18-mei. 10:00Gilze JO7-2 - DSE JO7-2Te spelenSportpark Verhoven
    za 18-mei. 10:15DSE JO11-4 - Boeimeer JO11-6Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 10:15DSE JO9-3 - NSV JO9-1GTe spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 10:30Oranje Blauw'14 JO7-1 - DSE JO7-1Te spelenSportpark De Polderring
    za 18-mei. 11:00DSE JO14-1 - Beek Vooruit JO14-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 11:15Sliedrecht JO9-1 - DSE JO9-1Te spelenSportpark De Lockhorst
    za 18-mei. 11:30Chaam MO15-1 - DSE MO15-1Te spelenSportpark Groot Heivelt
    za 18-mei. 11:30DSE JO11-3 - Halsteren JO11-7Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 11:30DSE JO9-2 - TVC Breda JO9-2GTe spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 11:30DSE JO8-3 - Sprundel JO8-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 11:30DSE JO13-1 - DIA JO13-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 12:00ODIO JO9-2 - DSE JO9-4GTe spelenSportpark De Heiloop
    za 18-mei. 12:45DSE MO17-1 - VVR MO17-1Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 12:45DSE JO17-2 - Internos JO17-2Te spelenSportpark Hoge Neerstraat
    za 18-mei. 13:00Virtus JO15-2 - DSE JO15-1Te spelenSportpark De Meeren
    za 18-mei. 13:30Unitas'30 JO15-4 - DSE JO15-2Te spelenSportpark De Lage Banken