Home
Programma
Programma
Trainingstijden
Wedstrijden
Uitslagen
Scheidsrechters
vv DSE Piet Koevoets toernooi
DSE Jeugdkamp O10 t/m O15
Club
Info & Contact
Historie
Bestuur & Commissies
Vertrouwenspersoon
Wij Zijn DSE
VOG
Reserveren ruimte
Sponsors
Algemene sponsorinformatie
Sponsorpakketten
Hoofdsponsoren
Subsponsoren
Sponsoring overige zaken
Lidmaatschap
Lid worden
Contributie
Wijzigingen
Opzeggen / Overschrijven
Privacy & Veiligheid
Kledingreglement
Blessure/Tips
Clupshop
Tourclub
Home
Programma
+
Trainingstijden
Wedstrijden
Uitslagen
Scheidsrechters
vv DSE Piet Koevoets toernooi
DSE Jeugdkamp O10 t/m O15
Club
+
Info & Contact
Historie
Bestuur & Commissies
Vertrouwenspersoon
Wij Zijn DSE
VOG
Reserveren ruimte
Sponsors
+
Algemene sponsorinformatie
Sponsorpakketten
Hoofdsponsoren
Subsponsoren
Sponsoring overige zaken
Lidmaatschap
+
Lid worden
Contributie
Wijzigingen
Opzeggen / Overschrijven
Privacy & Veiligheid
Kledingreglement
Blessure/Tips
Clupshop
Tourclub
Programma
Datum
Wedstrijd
Status
Details
za 23-mrt. 08:30
DSE JO7-1 - Hoeven JO7-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
DSE JO9-4JM - Zundert JO9-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
Beek Vooruit MO13-1 - DSE MO13-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
R.K.S.V. Groen Wit JO8-1 - DSE JO8-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
Unitas'30 JO11-5 - DSE JO11-4
Te spelen
za 23-mrt. 08:45
RFC JO13-3JM - DSE JO13-4
Te spelen
za 23-mrt. 08:45
Moerse Boys JO11-3 - DSE JO11-5
Te spelen
za 23-mrt. 08:50
Beek Vooruit JO7-3 - DSE JO7-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
DSE MO11-1 - The Gunners MO11-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
DSE JO13-3 - Dussense Boys JO13-1JM
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
DSE JO11-3 - Sprundel JO11-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
Roosendaal JO8-2 - DSE JO8-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:10
DSE JO7-1 - TVC Breda JO7-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:30
DSE JO9-1 - Internos JO9-2
Te spelen
za 23-mrt. 09:30
Victoria'03 JO13-1 - DSE JO13-1
Te spelen
za 23-mrt. 09:30
Victoria'03 JO11-1 - DSE JO11-2
Te spelen
za 23-mrt. 09:40
Baronie JO9-6 - DSE JO9-3
Te spelen
za 23-mrt. 10:00
DSE JO14-2 - DIA JO14-3
Te spelen
za 23-mrt. 10:00
Rood-Wit W JO9-3 - DSE JO9-2
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
DSE MO15-2 - EBOH MO15-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
DIA MO13-1 - DSE MO13-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:45
Nieuw Lekkerland JO14-1 - DSE JO14-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:45
Hoeven JO11-2 - DSE JO11-1
Te spelen
za 23-mrt. 11:00
DSE JO15-2 - Madese Boys JO15-2
Te spelen
za 23-mrt. 11:30
DSE JO13-2 - JEKA JO13-7
Te spelen
za 23-mrt. 12:15
Beek Vooruit JO19-3 - DSE JO19-1
Te spelen
za 23-mrt. 12:30
DSE MO15-1 - WHS MO15-1
Te spelen
za 23-mrt. 12:30
DSE JO16-1 - Prinsenland JO16-1
Te spelen
za 23-mrt. 12:30
UVV'40 2 - DSE 2
Te spelen
za 23-mrt. 12:30
Roosendaal JO15-4 - DSE JO15-1
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
DSE JO19-2 - Bavel JO19-5
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
DSE JO17-1 - MOC'17 JO17-3
Te spelen
za 23-mrt. 14:00
DSE 4 - SEOLTO 3
Te spelen
za 23-mrt. 14:30
DSE 5 - TVC Breda 2
Te spelen
za 23-mrt. 14:30
Sprundel MO17-1 - DSE MO17-2
Te spelen
za 23-mrt. 14:45
Moerse Boys MO17-1 - DSE MO17-1
Te spelen
za 23-mrt. 15:00
DSE 6 - Internos 6
Te spelen
za 23-mrt. 15:15
DSE MO20-1 - SC Welberg MO20-1
Te spelen
za 23-mrt. 15:30
MOC'17 7 - DSE 3
Te spelen
zo 24-mrt. 09:45
Wernhout 3 - DSE 5
Te spelen
zo 24-mrt. 10:00
DSE 6 - Hoeven 4
Te spelen
zo 24-mrt. 10:00
DSE 4 - NSV 2
Te spelen
zo 24-mrt. 11:30
Noordhoek VR1 - DSE VR3
Te spelen
zo 24-mrt. 12:00
VVR 2 - DSE 2
Te spelen
zo 24-mrt. 13:00
DSE VR1 - FC Eindhoven AV VR2
Te spelen
zo 24-mrt. 13:00
SSW 2 - DSE 3
Te spelen
zo 24-mrt. 14:30
Hoeven 1 - DSE 1
Te spelen
za 30-mrt. 08:30
Ommoord JO7 - DSE JO7-1
Te spelen
za 30-mrt. 08:30
OMMOORD JO8 - JO8-2 2023-2024
Te spelen
za 30-mrt. 08:30
OMMOORD JO9 - JO9-3 2023-2024
Te spelen
za 30-mrt. 09:00
DSE JO13-1 - VC Vlissingen JO13-1
Te spelen
za 30-mrt. 09:00
ROOD-WIT JO11 - JO11-1 2023-2024
Te spelen
za 30-mrt. 10:15
DSE JO11-5 - Kogelvangers JO11-1JM
Te spelen
za 30-mrt. 12:00
DVVC 2 - DSE 2
Te spelen
za 30-mrt. 12:30
Rijsoord JO19-2 - DSE JO19-2
Te spelen
za 30-mrt. 14:00
DSE MO20-1 - ST FC De Westhoek'20/ZSC'62 MO20-1
Te spelen
za 30-mrt. 14:00
DSE 4 - SC Gastel 3
Te spelen
za 30-mrt. 17:00
DSE 6 - Victoria'03 4
Te spelen
ma 01-apr. 10:00
DSE 5 - Zundert 4
Te spelen
ma 01-apr. 11:00
NSV 2 - DSE 4
Te spelen
ma 01-apr. 14:30
DSE 2 - Marvilde 1
Te spelen
ma 01-apr. 15:00
SEOLTO 3 - DSE 4
Te spelen
do 04-apr. 18:30
Rijen MO13-1 - DSE MO13-2
Te spelen
vr 05-apr. 19:30
DSE VR30+1 - Klundert VR30+1
Te spelen
vr 05-apr. 19:30
Gesta VR30+1 - DSE VR30+2
Te spelen
vr 05-apr. 20:00
DSE VR30+2 - R.K.S.V. Groen Wit VR30+1
Te spelen
vr 05-apr. 20:30
SAB VR30+1 - DSE VR30+2
Te spelen
vr 05-apr. 20:30
Kogelvangers VR30+1 - DSE VR30+1
Te spelen
vr 05-apr. 21:00
DSE VR30+1 - Sprundel VR30+1
Te spelen
vr 05-apr. 21:30
De Fendert VR30+1 - DSE VR30+1
Te spelen
za 06-apr. 09:00
DSE MO13-2 - BSC MO13-2
Te spelen
za 06-apr. 09:00
DSE JO13-4 - VVR JO13-2
Te spelen
za 06-apr. 09:00
Beek Vooruit JO13-2 - DSE JO13-2
Te spelen
za 06-apr. 10:15
DSE MO13-1 - VVR MO13-1
Te spelen
za 06-apr. 10:15
Beek Vooruit JO17-3 - DSE JO17-1
Te spelen
za 06-apr. 10:30
Dubbeldam JO19-3 - DSE JO19-2
Te spelen
za 06-apr. 10:30
SCO JO13-2 - DSE JO13-3
Te spelen
za 06-apr. 11:00
VV Trinitas Oisterwijk JO14-2 - DSE JO14-2
Te spelen
za 06-apr. 11:45
DSE JO13-1 - BSC JO13-1
Te spelen
za 06-apr. 12:00
DSE JO14-1 - Asperen JO14-1
Te spelen
za 06-apr. 12:00
DSE JO15-1 - Oosterhout JO15-2
Te spelen
za 06-apr. 12:15
JEKA MO17-2 - DSE MO17-2
Te spelen
za 06-apr. 12:15
ST Luctor Heinkenszand/Apollo'69/DWO'15 MO20-1 - DSE MO20-1
Te spelen
za 06-apr. 12:30
DSE MO17-1 - TSC MO17-1
Te spelen
za 06-apr. 13:00
MOC'17 MO15-1 - DSE MO15-2
Te spelen
za 06-apr. 13:00
RSV MO15-1 - DSE MO15-1
Te spelen
za 06-apr. 14:00
DSE 4 - VVC'68 4
Te spelen
za 06-apr. 14:15
Unitas'30 JO16-2 - DSE JO16-1
Te spelen
za 06-apr. 14:30
DSE 5 - SCO 6
Te spelen
za 06-apr. 14:30
DSE JO19-1 - RSV JO19-1
Te spelen
za 06-apr. 15:00
DSE 6 - Bavel 5
Te spelen
za 06-apr. 15:15
Steenbergen 4 - DSE 3
Te spelen
zo 07-apr. 10:00
DSE 5 - Moerse Boys 3
Te spelen
zo 07-apr. 10:00
Sprundel 3 - DSE 4
Te spelen
zo 07-apr. 10:00
Unitas'30 7 - DSE 6
Te spelen
zo 07-apr. 10:30
DSE 3 - R.K.S.V. Groen Wit 3
Te spelen
zo 07-apr. 11:00
DSE VR3 - Gesta VR1
Te spelen
zo 07-apr. 11:15
DSE 2 - Unitas'30 2
Te spelen
zo 07-apr. 12:30
FC Berghuizen VR1 - DSE VR1
Te spelen
zo 07-apr. 14:00
DSE 1 - Groede 1
Te spelen