• Uittoernooien

    Mocht je vragen hebben over de toernooien. Stuur een mail naar toernooi@vvdse.nl 

    Alle inschrijvingen van toernooien verlopen via de toernooicommissie. Ook al het contact met de diverse clubs loopt altijd via de toernooicommissie.

    In het weekend van 7 t/m 10 juni is het "groot" kamp en kan er niet ingeschreven worden voor toernooien door de O11 t/m O15.

    In het weekend van 30 mei t/m 2 juni kan niet ingeschreven worden voor een toernooi. Iedereen doet dan mee met ons eigen toernooi!

    Datum   Tijdstip Cattegorie Klasse Voetbalclub Plaats
    zondag 16 juni 2019   Ochtend Jo6 Alle V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo7 Alle Groen/Wit Breda (Princehage)
    zondag 16 juni 2019   Ochtend Jo7 Alle V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zondag 8 september 2019   Ochtend Jo7 Alle VVR Rijsbergen
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo8 1e/2e klasse en 4e klasse D.F.C. Dordrecht Dordrecht
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo8 2e-4e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Heel de dag Jo8 4e klasse Beek Vooruit Prinsenbeek
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo8 Alle Groen/Wit Breda (Princehage)
    zondag 8 september 2019   Ochtend Jo8 Alle VVR Rijsbergen
    vrijdag 8 juni 2018   Ochtend Jo8  1e t/m 4e  UVV 40 Ulvenhout
                 
    vrijdag 8 juni 2018   Ochtend Jo9 Hfd t/m 3e  UVV 40 Ulvenhout
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo9  5e-7e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Heel de dag Jo9  3e en 4e klasse Beek Vooruit Prinsenbeek
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo9  Alle Groen/Wit Breda (Princehage)
    zaterdag 22 juni 2019   Ochtend Jo9  6 tal; 5e klasse W.V.V.’67 Woensdrecht
    zondag 8 september 2019   Ochtend Jo9  Alle VVR Rijsbergen
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo10 4e klasse D.F.C. Dordrecht Dordrecht
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo10 2e-4e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo10 Alle Groen/Wit Breda (Princehage)
                 
    vrijdag 8 juni 2018   Middag Jo11 Hfd t/m 4e  UVV 40 Ulvenhout
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo11 4e klasse en lager D.F.C. Dordrecht Dordrecht
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo11 3e-7e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Heel de dag Jo11 3e,4e en 5e klasse Beek Vooruit Prinsenbeek
    zaterdag 22 juni 2019   Ochtend Jo11 8-tal; 4e klasse W.V.V.’67 Woensdrecht
    zaterdag 22 juni 2019   Middag Jo11 8-tal; 3e/2e klasse W.V.V.’67 Woensdrecht
                 
    zondag 13 januari 2019   Ochtend Jo13 3e klasse OJC Rosmalen Rosmalen
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo13 3e/4e klasse en lager D.F.C. Dordrecht Dordrecht
    zaterdag 15 juni 2019   Heel de dag Jo13 3e en 4e klasse Beek Vooruit Prinsenbeek
    zondag 16 juni 2019   Ochtend/Middag Jo13 2e, 6e en 7e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Ochtend Jo15 2e en 5e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 19 januari 2019   Ochtend Jo15-Jo14  4e/5e klasse Unitas'30 Etten-Leur
    zaterdag 19 januari 2019   Middag Jo15-Jo14  3e divisie t/m 4e klasse Unitas'30 Etten-Leur
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo16 2e klasse D.F.C. Dordrecht Dordrecht
    zondag 13 januari 2019   Ochtend Jo17 2e klasse OJC Rosmalen Rosmalen
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Jo17 4e klasse en lager D.F.C. Dordrecht Dordrecht
                 
    zondag 8 september 2019   Ochtend M09 Alle VVR Rijsbergen
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend Mo9   voetbalclub IFC Hendrik Ido Ambacht
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend M011 Alle t Zand Tilburg
    zaterdag 15 juni 2019   Heel de dag Mo11 Laag Beek Vooruit Prinsenbeek
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend Mo11   voetbalclub IFC Hendrik Ido Ambacht
                 
    zaterdag 15 juni 2019   Middag Mo12 4e klasse V.v. Dilettant Krimpen aan de Lek
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend Mo13 2e klasse en lager t Zand Tilburg
                 
    zondag 13 januari 2019   Ochtend Mo15 1e klasse OJC Rosmalen Rosmalen
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend Mo15 2e klasse en lager t Zand Tilburg
                 
    zondag 13 januari 2019   Ochtend Mo17 4e divisie OJC Rosmalen Rosmalen
    zaterdag 15 juni 2019   Onbekend Mo17   voetbalclub IFC Hendrik Ido Ambacht
    zondag 16 juni 2019   Onbekend Mo17 Hfd / 1e/2e klasse en lager t Zand Tilburg
    zaterdag 22 juni 2019   Onbekend Mo17-1   voetbalclub IFC Hendrik Ido Ambacht
                 
    zaterdag 22 juni 2019   Onbekend Mo19   voetbalclub IFC Hendrik Ido Ambacht