• Zondag 1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barbanson, Ludo Wilfried deTeamspeler
    Benning, MaikelTeamspeler
    Coremans, FabianTeamspeler
    Derijck, LiamTeamspeler
    Dijke, Bart vanTeamspeler
    Gils, Jeroen vanTeamspeler
    Gils, Niels vanTeamspeler
    Hellemons, YoeriTeamspeler
    Hendrickx, KjellTeamspeler
    Hendrickx, PjotrTeamspeler
    Jansen, CoenTeamspeler
    Jansen, ErikTeamspeler
    Jansen, RensTeamspeler
    Laming, ThomasTeamspeler
    Linden, Rik van derTeamspeler
    Martens, BrianTeamspeler
    Naalden, BartTeamspeler
    Nooren, CasTeamspeler
    Oers, Thom vanTeamspeler
    Oosterhout, Roland vanTeamspeler
    Peeters, DionTeamspeler
    Put, Romek van derTeamspeler
    Robbeson, JulianTeamspeler
    Rokx, DiegoTeamspeler
    Schouw, DemianTeamspeler
    Soethout, RikTeamspeler
    Vermunt, JensTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:00Steen 1 - DSE 1Sportpark 't Steen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.DSE 1 - Hoeven 14 - 1
    1 dec.Steenbergen 1 - DSE 14 - 5
  • Poulestanden DSE 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Gastel 11163226141221
    2RBC 11163223131021
    3Terneuzen 1115332318518
    4Schijf 1115241814417
    5Zundert 110442158716
    6DSE 1115152025-516
    7Philippine 1115062325-215
    8Victoria'03 1114252321214
    9HVV'24 1113531820-214
    10VVR 1113531719-214
    11MOC'17 1114161526-1113
    12Hoeven 1112631617-112
    13Steenbergen 1113351926-712
    14Steen 110046919-104

    Poulestanden DSE 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 111008083
    2Unitas'30 111008173
    3Serooskerke 111007073
    4Sliedrecht 111006063
    5Baronie11005053
    6Kloetinge11005143
    7Nieuw Lekkerland 111005143
    8Rijen 111005143
    9Haarsteeg 111004043
    10Halsteren11004043
    11TSV Gudok 111004043
    12Altena 111005233
    13Vuren 111005233
    14Almkerk 111004133
    15FC Axel 111004133
    16Moerse Boys11004133
    17VV Papendrecht 111004133
    18Reusel Sport/CoTrans 111004133
    19Tricht 111004133
    20Rijsoord11003033
    21Victoria'03 111003033
    22Kapelle 111004223
    23De Meeuwen 111004223
    24Nuenen11004223
    25RPC 111004223
    26Achilles Veen11003123
    27SVW 111003123
    28Waalre 111003123
    29Zwaluw VFC 111003123
    30Best Vooruit 111002023
    31FC Eindhoven AV 111002023
    32Irene'58 111002023
    33Unitas11002023
    34VC Vlissingen 111002023
    35Alem 111004313
    36Schijf 111003213
    37ASWH 211002113
    38Bavel 111002113
    39SC Gastel 111002113
    40Halsteren 111002113
    41Klundert 111002113
    42Oosterhout 111002113
    43PSV 111002113
    44Real Lunet 111002113
    45Brabantia 111001013
    46Breskens 111001013
    47Cluzona 111001013
    48Prinsenland 111001013
    49RKTVC 111001013
    50Baronie 111004403
    51SBC 111004403
    52SV Unitas'59 111004403
    53Alblasserdam 111003303
    54Nemelaer 111002203
    55ZSC'62 111002203
    56Duiveland 111001103
    57SC Everstein 111001103
    58Rood Wit V 111001103
    59VOAB 111001103
    60Gilze 111001103
    61Bladella 111001103
    62Clinge 111001103
    63RKSV Nuenen 211000003
    64Nieuwkuijk 111000003
    65ONI 110014400
    66Marvilde 110014400
    67RKVVO 110014400
    68Sliedrecht 210013300
    69SJO FC De Westhoek 110012200
    70VV Trinitas Oisterwijk 110012200
    71Luctor Heinkenszand 110011100
    72SV Meerkerk 110011100
    73Hapert 110011100
    74SC 't Zand 110011100
    75Terneuzen 110011100
    76Neerlandia'31 110011100
    77EFC 110011100
    78SV Budel 110010000
    79Jong Brabant 110010000
    80Vlijmense Boys 1100134-10
    81Groen Wit 1100123-10
    82FC Dauwendaele 1100112-10
    83Dubbeldam 1100112-10
    84FC Engelen 1100112-10
    85IFC100112-10
    86JEKA 1100112-10
    87Kogelvangers 1100112-10
    88Spoordonkse Boys 1100112-10
    89Zundert 1100112-10
    90Hulsterloo 1100101-10
    91Philippine 1100101-10
    92TGG 1100101-10
    93De Valk 1100101-10
    94Zwaluwe 1100101-10
    95RKSV Heeze 1100124-20
    96RCS 1100124-20
    97Yerseke 1100124-20
    98ZSC 1100124-20
    99SV BLC 1100113-20
    100Den Dungen 1100113-20
    101Hoogeloon 1100113-20
    102Roda Boys/Bommelerwaard 1100113-20
    103B.V.V. 1100102-20
    104Geldrop 1100102-20
    105Hontenisse 1100102-20
    106OJC ROSMALEN100102-20
    107TSC 1100102-20
    108NEO'25 1100125-30
    109SV Noordeloos 1100125-30
    110Bergeijk 1100114-30
    111Goes 1100114-30
    112HSSC'61 1100114-30
    113Roosendaal 1100114-30
    114Schelluinen 1100114-30
    115Sparta'30 1100114-30
    116Heerjansdam 1100103-30
    117Nieuw Borgvliet 1100103-30
    118Streefkerk 1100115-40
    119Tholense Boys 1100115-40
    120The White Boys 1100115-40
    121DESK 1100104-40
    122Steen 1100104-40
    123VVR 1100104-40
    124SC Kruisland 1100105-50
    125EBOH 1100106-60
    126DSE 1100118-70
    127GPC Vlissingen 1100107-70
    128MVV'58 1100108-80

    Poulestanden DSE 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSE 1320113946
    2RSV 13201710-36
    3Internos 131026423
    4De Fendert 13102811-33