• Zondag 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bajrami, FatonTeamspeler
    Barbanson, Ludo Wilfried deTeamspeler
    Benning, MaikelTeamspeler
    Coremans, FabianTeamspeler
    Derijck, LiamTeamspeler
    Dijke, Bart vanTeamspeler
    Foesenek, PieterTeamspeler
    Gils, Jeroen vanTeamspeler
    Gils, Niels vanTeamspeler
    Heeren, JordiTeamspeler
    Hellemons, YoeriTeamspeler
    Hendrickx, PjotrTeamspeler
    Jansen, CoenTeamspeler
    Jansen, ErikTeamspeler
    Jansen, RensTeamspeler
    Laming, ThomasTeamspeler
    Linden, Rik van derTeamspeler
    Martens, BrianTeamspeler
    Naalden, BartTeamspeler
    Nooren, CasTeamspeler
    Oers, Thom vanTeamspeler
    Oosterhout, Roland vanTeamspeler
    Peeters, DionTeamspeler
    Put, Romek van derTeamspeler
    Robbeson, JulianTeamspeler
    Rokx, DiegoTeamspeler
    Schouw, DemianTeamspeler
    Vermunt, JensTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 sep. 11:30Unitas'30 2 - DSE 2Sportpark De Lage Banken
    8 sep. 11:00DSE 2 - WDS'19 2Sportpark Hoge Neerstraat
    15 sep. 11:00DSE 2 - Roosendaal 4Sportpark Hoge Neerstraat
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSE 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSE 200000000
    2Roosendaal 400000000
    3Unitas'30 200000000
    4WDS'19 200000000

    Poulestanden DSE 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dordrecht Amateurs 200000000
    2DSE 200000000
    3SC Emma 200000000
    4JEKA 400000000
    5MOC'17 400000000
    6Moerse Boys 300000000
    7Oosterhout 200000000
    8RSV 200000000
    9Schijf 200000000
    10TVC Breda 200000000
    11Unitas'30 300000000
    12Zundert 300000000